Magazín

Přižehlování - 1. díl - obecně o výztužích

(04.03.2015)

V této části si povíme základní informace o výztužích. Jaké druhy jsou v našem sortimentu, něco málo o výrobě a hlavně o správném výběru pro Váš projekt.

celý článek

Přižehlování - 2. díl - jak správně fixovat

(03.11.2014)

V tomto článku se zaměříme na správné techniky fixace (přižehlování) výztuží z naší produkce. Poukážeme na chyby, kterých se dle našeho průzkumu nejčastěji dopouštíte a také přidáme nějaké tipy a zkušenosti z praxe.

celý článek

Jak objednávat, aby se poštovné vyplatilo?

(07.10.2014)

Zajímá Vás, jak maximálně využít poštovné?

V dnešním článku jsme si pro Vás připravili několik kombinací standardního balení našeho sortimentu, které lze zabalit spolu do balíku. Tento seznam budeme do budoucna upravovat a rozšiřovat, abychom postupně získali co nejvíce tipů a možností, jak poštovného maximálně využít.

Doplněno 24.10.2014 o balení kuličkové výplně SuperBall

celý článek

Jak na popruhy k taškám?

(15.08.2014)

Využijte našich připravených pásků a perfopásků k rychlé výrobě popruhů k taškám, kabelkám nebo batohům. Ukážeme si, jak rychle a snadno připravit popruhy jednobarevné, ale i takové, které mají na každé straně jiný materiál.

celý článek

SuperBall - Kolik koupit výplně do polštáře?

(10.06.2014)

Také přemýšlíte, kolik výplně si objednat, když potřebujete ušít pár polštářů? Vyzkoušela jsem to za vás a na výsledky se můžete podívat v tomto článku.

celý článek