Materiály

Kategorie

Novinky

Produkty

Jak nakupovat u Polytexu, s.r.o.?

Jak nakupovat u Polytexu, s.r.o.?

11 nejčastějších otázek:

1. Jak nakoupím nejvýhodněji?

Pokud máte materiál kde uskladnit, určitě by stálo za to, popřemýšlet o koupi celých rolí. Pokud si zakoupíte materiál v celých rolích, ušetříte ve výsledku na 1 bm nemalou částku. Cena od 1 bm je vyšší z důvodu práce, kterou nám rozměření a nastříhání metrů dá.

2. Jsem Váš pravidelný zákazník, mohu u Vás získat nějakou slevu?

Slevy v současné době neposkytujeme. Výhodnější cenu získáte při koupi celé role, jak již bylo zmíněno výše.

3. Jaký způsob platby mám zvolit?

V případě, že na zboží spěcháte, je nejlepší zvolit si způsob úhrady dobírkou. Za dobírku je však účtováno 10 Kč. Pokud nechcete platit poplatek 10 Kč a na zboží nespěcháte, je možné zaplatit předem převodním příkazem (zálohová faktura).

4. Proč mi nepřišla obratem na e-mail zálohová faktura?

Vaši objednávku musíme nejdříve zabalit a zkontrolovat vady na zboží. V případě vad se to projeví na Vaší faktuře ve formě slevy na daný materiál. Tento proces bohužel zabere nějaký čas. 

5. Proč nejde zboží zaslat v jednom balíku?

Jelikož se jedná většinou o velké a objemné balíky, jsme od přepravců limitováni jak hmotností, tak i velikostí balíků. Věřte, že se snažíme Vám poštovné co nejvíce ušetřit.

6. Nepřeji si zaslat balík ani jedním z Vámi nabízených přepravců, co s tím?

Chápeme, že každý má jiné zkušenosti s námi nabízenými přepravci. Pokud Vám naši přepravci nevyhovují, není problém si zaslat vlastního kurýra, který u nás balík vyzvedne. Vyzvednutí je možné od 6 do 14 hodin.

7. Nevím, jaký materiál mám použít. Kde získám více informací?

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Velice rádi Vám poradíme. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo na uvedené e-maily (viz kontakty).

8. Přišlo mi špatné zboží, než jsem si objednal, co s tím?

V tomto případě nás okamžitě kontaktujte a my se budeme snažit chybu co nejrychleji napravit.

9. Jelikož se nevyznám ve Vaších materiálech, mohu získat nějaký vzorník a kolik za něj zaplatím?

Můžete si zaslat žádost o vzorník zde na našich stránkách. Vzorník běžných textilií je zdarma. V případě speciálních vzorníků s výjimečnými materiály je cena uvedena na e-shopu.

10. Mám speciální požadavek týkající se šíře materiálu. Je u Vás možné řezání materiálů?

V případě, že si vyberete nějaký z našich materiálů, ale nevyhovuje Vám šíře, není problém materiál nařezat podle Vašeho přání.

11. Mám zájem o materiál, který máte v nabídce pouze ve velkých rolích. Je možné se domluvit na menším množství?

V tomto případě je možné kontaktovat přímo vedoucí výroby na tel. čísle +420 602 402 370 a domluvit se, zda by Váš požadavek byl realizovatelný.

 

S dalšími otázkami nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle: +420 499 886 121 nebo emailem: info@polytex.eu. Budeme se snažit Vám vyjít maximálně vstříc.

Se srdečným pozdravem                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       tým Polytex.

 

Diskuze ke článku