Změna obchodních podmínek

Změna obchodních podmínek

(11.04.2014)

Zavedení maloobchodních cen a zrušení poplatku za balné.

Vážení zákazníci,
 
dovolte abych Vás informovala o změně obchodních podmínek, která proběhla 1. 4. 2014. Celé znění obchodních podmínek najdete na našem webu. V internetovém obchodě tyto podmínky platí s okamžitou platností. U objednávek přijatých jiným způsobem budeme ještě po celý měsíc duben účtovat podle doposud platných pravidel.
 
Co se mění?

  1. zavedení maloobchodních cen (vytvoření druhého cenového pásma)za maloobchodní ceny prodáváme nyní jakékoliv menší množství než je 1 stanovená role – stanovený návin v roli si můžete prohlédnout v dokumentu, který lze kdykoliv stáhnout na našich webových stránkách a nebo je můžete zjistit při objednávání v našem novém internetovém obchodě – tyto ceny jsou poskytovány bez rozdílu právnickým a fyzickým osobám
  2. velkoobchodní ceny (ceny uvedené v ceníku 2014) tedy nyní platí pouze při odběru celých rolí – platí bez rozdílu pro právnické i fyzické osoby pouze na základě velikosti odběru materiálu
  3. zrušení poplatku za balné

 

Koho se změny týkají?

  • Tyto změny se týkají hlavně drobných odběratelů, pro které je možnost nakupování v malém množství zajímavá. Váš zájem o tuto službu nás velice překvapil, takže jsme se rozhodli pro zavedení druhého cenového pásma, které odpovídá náročnější přípravě takové objednávky. Tím samozřejmě odpadá neoblíbený poplatek za balné, který jsme v případě malé objednávky účtovali kvůli časové náročnosti její přípravy. Věříme, že Vám zavedení těchto změn ulehčí objednávání a i nadále nám zachováte svou věrnost. Samozřejmě i Vy máte možnost si kdykoliv v budoucnu zakoupit naše materiály za velkoobchodní ceny podle stanovených podmínek.

 

Koho se změny netýkají?

  • Zákazníků, kteří doposud odebírají zboží v celých návinech, se tyto změny netýkají. I nadále Vám bude zboží dodáváno za stejné ceny jako doposud. Nicméně prosím i Vás o prostudování stanovených návinů a jejich respektování. V případě, že budete objednávat menší množství, budeme i Vám tyto položky účtovat podle maloobchodních cen.